پخش خانگى «دوران عاشقى» ركورد زد

پخش خانگى «دوران عاشقى» ركورد زد

۱۶ شهریور, ۱۳۹۶ /  25     

بازتوزیع دوران عاشقی در شبکه نمایش خانگی، در شرایطی که مسائلی همچون کپی غیرمجاز در سطح گسترده و همچنین پخش آثار سینمایی ایرانی توسط شبکه های ماهواره...

بازتوزیع دوران عاشقی در شبکه نمایش خانگی، در شرایطی که مسائلی همچون کپی غیرمجاز در سطح گسترده و همچنین پخش آثار سینمایی ایرانی توسط شبکه‌های ماهواره‌ای، به فروش تولیدات سینمای ایران در شبکه نمایش خانگی لطمه وارد می‌کند، امری نادر به شمار می‌آید که در چندسال اخیر بی‌سابقه بوده است.

«دوران عاشقی» که اکران موفقی را نیز پشت سر گذاشته بود، علی‌رغم محدودیت شدید در سالن‌های نمایشی و تبلیغات محیطی و عدم حمایت دولتی توانست به فروش دو میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان رسیده و هفتمین فیلم پرفروش سینمای ایران در سال ۱۳۹۴ لقب گیرد. علاوه بر حضور موفق در داخل، «دوران عاشقی» تاکنون در چندین کشور جهان از جمله کانادا، امریکا، استرالیا، آلمان و انگلستان روی پرده رفته است.

«دوران عاشقی» در ده رشته اصلی سی‌‌وسومین جشنواره فیلم فجر کاندید دریافت جایزه بود؛ و علاوه بر کسب دو سیمرغ بلورین از این جشنواره، توانست جوایز متعددی در جشن حافظ و جشنواره فیلم شهر کسب نماید.

در این اثر سینمایی، بازیگرانی همچون لیلا حاتمی، شهاب حسینی، فرهاد اصلانی، مینا وحید، بیتا فرهی و پرویز پورحسینی به ایفای نقش پرداخته اند.


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی