کشتار بی رحمانه مسلمانان میانمار فریاد مظلومیت اسلام است

کشتار بی رحمانه مسلمانان میانمار فریاد مظلومیت اسلام است

۲۰ شهریور, ۱۳۹۶ /  14     

مدرس دارالعلوم زنگیان سراوان گفت مسلمانان باید با الگو گرفتن از مکتب شهید کربلا از امام حسین (ع) درس ایستادگی واستقلال، تلاش برای نجات از ستم وظلم...

مدرس دارالعلوم زنگیان سراوان گفت: مسلمانان باید با الگو گرفتن از مکتب شهید کربلا از امام حسین (ع) درس ایستادگی واستقلال، تلاش برای نجات از ستم وظلم واز جان گذشتگی در راه اسلام را بیاموزند و برای احیای اسلام به پا خیزند چراکه فریاد مظلومیت از حنجره اسلام شنیده می شود.

به گزارش سرویس سیاسی عصرهامون ،مولوی محمدعلی بزرگزاده در گفت و گو با خبرنگار

لادیز

، اظهار کرد: جهان اسلام درحال حاضر اوضاع دردآوری را سپری میکند از یک طرف کشتار مردم بی دفاع یمن ازطرفی رنج سوریه ازسوی شکنجه عراق وآورگی مردم افغانستان این جراحات التیام نیافته که مصیبت بزرگ نسل کشی مسلمانان میانمار قلوب مسلمین جهان را جریحه دارکرده است.

وی افزود: استکبارجهانی با غارت سرمایه کشورهای مسلمان وفروش سلاح های خود به آنها ، کشورهای خاورمیانه را به بحران بزرگی دچار کرده اند سرمایه ای که یک سوم آن برای ازبین بردن دشمنانی مانند رژیم منحوس اسرائیل کفایت می کرداکنون علیه  مسلمین به کار گرفته می شود.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان با کمک سران متحدشان در خاورمیانه نقشه های خود را به اجرا در می آورند و مسلمین باید با اتحاد ،برادری و با تکیه بر آموزه های حیات بخش اسلام و قرآن زیر پرچم اسلام جمع شوند و برادران مسلمان خود در میانمار و سایر کشورهای اسلامی را از زیر یوغ کفار نجات دهند.

مولوی بزرگزاده تاکید کرد: مسلمانان باید با الگو گرفتن از مکتب شهید کربلا از امام حسین (ع) درس ایستادگی واستقلال، تلاش برای نجات از ستم وظلم و از جان گذشتگی در راه اسلام را بیاموزند و برای احیای اسلام به پا خیزند چرا امروز فریادمظلومیت از حنجره اسلام شنیده می شود از گلوی کودکان سوری ، عراقی و طفلان میانمار که زنده درآتش می سوزند ومسلمانان سایرمناطق که در مظلومیت تمام با رفتار دد منشانه کفار ملحد مواجه هستند و سازمان های بین المللی چشم خود را بر این جنایات بسته اند.

انتهای پیام/

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی