خانواده‌ها لوازم التحریر منطبق بر فرهنگ اسلامی و ایرانی برای فرزندان خود تهیه کنند/ خرید نوشت افزار وارداتی تضعیف تولید داخلی است

خانواده‌ها لوازم التحریر منطبق بر فرهنگ اسلامی و ایرانی برای فرزندان خود تهیه کنند/ خرید نوشت افزار وارداتی تضعیف تولید داخلی است

۲۰ شهریور, ۱۳۹۶ /  10     

امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت خانواده‌ها لوازم التحریر منطبق بر فرهنگ اسلامی و ایرانی برای فرزندان خود تهیه کنند و خرید نوشت‌افزار ایرانی مصداق...

امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: خانواده‌ها لوازم التحریر منطبق بر فرهنگ اسلامی و ایرانی برای فرزندان خود تهیه کنند و خرید نوشت‌افزار ایرانی مصداق عینی حمایت از تولید داخلی است.

به گزارش

عصرهامون، 

مولوی محمدعلی شهنوازی در گفت و گو با

تفتان ما

با اشاره به بازگشایی مدارس و بازار داغ خرید لوازم التحریر و نوشت افزار، اظهارکرد: باید همه اولیاء و والدین دانش آموزان لوازم التحریر و نوشت افزار ایرانی اسلامی با طرح های ایرانی خریداری کنند تا کارگران کشور خودمان مشغول کار شوند به رشد اقتصادی و اقتصاد مقاومتی کشور کمک شود.

وی بیان کرد: مسئولین باید در خصوص توزیع و فضا سازی این محصولات لوازم التحریر ایرانی اسلامی تلاش کنند و نمایشگاه های در این رستا برپا شود.

مولوی شهنوازی تصریح کرد: بدون شک خرید لوازم التحریر ایرانی توسط بیش از 20 میلیون دانش آموز و دانشجو راهبردی مهم و اساسی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم  رهبری محسوب می شود و باید مورد توجه باشد.

وی اذعان کرد: باید تولیدکنندگان ایرانی نیز با ارتقاء سطح تولیدات خود و احترام به سبک زندگی ایرانی اسلامی، در راستای جذب هرچه بیشتر خریداران کالای داخلی و ایرانی کوشا باشند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش اظهار کرد: تولیدکنندگان باید نوشت افزار و لوازم التحریر با تصاویر دانشمندان، شهدا، شعرا، مشاهیر و مکان های دینی و مذهبی را بر روی جلد دفترها و کیفها چاپ کنند تا سبب جذب مشتریان داخلی شود.

انتهای پیام/3028

 

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی