اینفوگرافی/ ایرانیان بیشتر به کدام کشورهای جهان سفر می کنند؟

اینفوگرافی/ ایرانیان بیشتر به کدام کشورهای جهان سفر می کنند؟

۲۱ شهریور, ۱۳۹۶ /  9     

باشد شاید بتوان مسافرت   را نوعی شارژ روحی و فکری به حساب آورد آدم ها با مسافرت کوتاه یا بلند مدت از زندگی خود فاصله می گیرند و سپس با انرژی و...

باشد. شاید بتوان مسافرت  را نوعی شارژ روحی و فکری به حساب آورد. آدم ها با مسافرت کوتاه یا بلند مدت از زندگی خود فاصله می‌گیرند و سپس با انرژی و قدرت بیشتری به زندگی بر می‌گردند. آشنایی با افراد جدید، مکان های جدید، فرهنگ های ناشناخته، مناظر بکر و دیدنی همه و همه بر روحیه افراد تاثیر می‌گذارد، ذهن را پاک می‌کند  و دید بهتری را از زندگی پیش روی افراد قرار می دهد.

 از این رو به مقوله مسافرت چه در فرهنگ ملی و چه فرهنگ دینی ما ایرانیان سفارش زیادی شده است.  

ایرانیان

جز مردمانی هستند که به مسافرت اهمیت زیادی می دهند. بر اساس آمارها در 5 ماهه اول سال 96 بر تعداد مسافران ایرانی به  مقصد کشورهای خارجی در مقایسه با 5 ماهه اول سال 95 افزوده شده است. در حالی که این آمار تعداد مسافران ایرانی در سال 95 را حدود 2875 203 نفر نشان می دهد، در سال 96 این آمار به عدد 3474692 نفر رسیده است.

 همچنین بر اساس همین آمار حدود 9196140 ایرانی در سال 95 به کشورهای خارجی مسافرت کرده اند که 8 مقصد خارجی نخست آنها به ترتیب کشورهای ترکیه، عراق،امارات، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، آلمان و عربستان بوده است.

 انتهای پیام/

8 مقصد  خارجی ایرانیان در سال 95

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی