ظرفیت موسیقی را برای انتقال مفاهیم دفاع مقدس به‌کار خواهیم گرفت

ظرفیت موسیقی را برای انتقال مفاهیم دفاع مقدس به‌کار خواهیم گرفت

۲۱ شهریور, ۱۳۹۶ /  11     

به گزارش شبکه خبری ایرانیان،سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس پس از مراسم رونمایی از سمفونی افلاکیان در جمع...

به گزارش شبکه خبری ایرانیان،سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس پس از مراسم رونمایی از سمفونی «افلاکیان» در جمع خبرنگاران با بیان لزوم استفاده از ظرفیت موسیقی برای انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اظهار داشت: درباره موسیقی باید کارهایی در حوزه انقلاب و دفاع مقدس انجام می‌دادیم که خوشبختانه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس این کار را انجام داد.

وی افزود: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس سال گذشته سمفونی «حماسه و اقتدار» را رونمایی کرد و امسال نیز سمفونی «افلاکیان» را که کار بسیار خوبی است توسط تعدادی از هنرمندان جوان ساخت و اجرا کرد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس علت عقب ماندگی در هر حوزه‌ای را عدم استفاده از ظرفیت جوانان دانست و بیان کرد: اگر ما نتوانسته‌ایم دفاع مقدس را در برخی ابعاد به خوبی ترسیم کنیم به‌خاطر عدم استفاده از ظرفیت هنر و جوانان بوده در حالی که هنر در بین نسل سوم و چهارم انقلاب از جایگاه ممتازی برخوردار است.

سردار کارگر گفت: استفاده از ظرفیت موسیقی یکی از برنامه‌های ما خواهد بود که در سراسر کشور مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت. ما از ظرفیت هنری استان‌ها استفاده می‌کنیم و در همین رابطه در هفته دفاع مقدس برنامه‌های خوبی را خواهیم داشت.

وی گفت: اجرای برنامه توسط موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس یکی از مطالبات رهبر انقلاب بوده است که فرمودند: «موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس باید برای مردم تهران برنامه داشته باشد.»


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی