4 هزار و 900 خانوار فاقد مسکن در سراوان/کاهش افراد نیازمند در راستای افزایش مستمری

4 هزار و 900 خانوار فاقد مسکن در سراوان/کاهش افراد نیازمند در راستای افزایش مستمری

۲۱ شهریور, ۱۳۹۶ /  9     

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سراوان اظهار داشت با توجه به افزایش مستمری که در حال حاضر در کشور صورت گرفته فردی به عنوان نیازمند معیشت و...

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سراوان اظهار داشت: با توجه به افزایش مستمری که در حال حاضر در کشور صورت گرفته فردی به عنوان نیازمند معیشت و کمک بگیر نخواهیم داشت.

به گزارش

عصرهامون،

ناصر ریگی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سراوان در گفت و گو با

شستون

با اشاره به هزینه های کمکی که دولت به مستمر بگيران پرداخت می کند، گفت: با توجه به افزایش مستمری که در حال حاضر در کشور صورت گرفته فردی به عنوان نیازمند معیشت و کمک بگیر نخواهیم داشت.

 

وی با بیان اینکه بر اساس مصوبات مبلغ 100 هزار تومان به ازای هر نفر به مستمر بگيران پرداخت می شود، افزود: مهم ترین نیاز افراد تحت پوشش کمیته امداد مسکن و سرپناه است.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان سراوان با اشاره به اینکه از 6 هزار و 471 خانوار تحت پوشش کمیته امداد 4 هزار و 900 خانوار فاقد مسکن و خانه های فرسوده هستند، اظهار داشت: با پیگیری های کمیته امداد و تامین منابع مالی و همکاری گروه مهندسی 45 قرار گاه قدس 30 واحد با زیر بنای 60 متر به مدد جويان تحویل داده شده است.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در سال گذشته 50 واحد برای مددجویان ساخته شد و در دهه فجر افتتاح و به بهره برداری رسید و 49 واحد تعمیرات و حصار کشی شده است.

 

ریگی در پایان با بیان اینکه در سال جاری 750 میلیون تومان اعتبار هزینه عمران مردجویان شده است، برای ساخت هر واحد 25 میلیون تومان هزینه شده است.

 

 

 

انتهای پیام

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی