نارضایتی مردم از صدور قبض های نجومی در مناطق فاقد آب/ سهم مردم گُشت از آب تنها 2ساعت در روز

نارضایتی مردم از صدور قبض های نجومی در مناطق فاقد آب/ سهم مردم گُشت از آب تنها 2ساعت در روز

۲۱ شهریور, ۱۳۹۶ /  13     

، چند ماهی می شود که مردم شهر گشت از معضل کم آبی گلایه مند هستند و اعتراضات خود را در فضای مجازی و رسانه های مکتوب عنوان کرده اند و خواستار رسیدگی به...

، چند ماهی می شود که مردم شهر گشت از معضل کم آبی گلایه مند هستند و اعتراضات خود را در فضای مجازی و رسانه های مکتوب عنوان کرده اند و خواستار رسیدگی به این معضل شدند، اما این بار صدور فیش های نجومی آب مردم شهر گشت را در بهت و حیرت فرو برد که منجر به انتشار تصاویر قبوض آب در شبکه های اجتماعی شد.

 

 

 اسفندیار حسین یکی از شهروندان گشتی در گفت و گو با

ستون اظهار داشت: مدتی است که با مشکل کم آبی دست و پنجه نرم می کنند و تنها دو ساعت در طول شبانه روز آب شرب لوله کشی دارند.

 وی با بیان اینکه ساکن خیابان شهید حسین بر شهر گشت می باشد گفت: فیش ماه قبل 30 هزار تومان و در این ماه 54 هزار تومان صادر شده است.

 حسین بر خاطر نشان کرد: چطور امکان دارد وقتی آب قطع می باشد و مصرف نداشته اند، فیض های این چنینی برایشان صادر شده است.

 

 

هاشم حسین بر یکی از شهروندان گشتی افزود: یکی از منازلش خالی از سکنه است چطور هزینه پرداختی مصرف آب 25 هزار تومان در ماه قبل و 18 هزار تومان در این ماه صادر شده است و خواستار رسیدگی متولیان امر به این موضوع شد.

مراد غمشادزهی ساکن منطقه کوه شهیدان شهر گشت هم در گفت و گو با

شستون

با بیان اینکه فیش مصرف آب این ماه برایش 14 هزار 800 تومان صادر شده است، اظهار داشت: حدود چند ماهی است که آب لوله کشی ندارند و مأمور اداره آب هم برای قرائـت کنتور به منزلش مراجعه نکرده است.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی