حرکت جهادی امام جمعه هیرمند در روز عید غدیر خم

حرکت جهادی امام جمعه هیرمند در روز عید غدیر خم

۲۱ شهریور, ۱۳۹۶ /  11     

  عید سعید غدیر فرصت مناسبی است تا با الگو گرفتن از آداب این روز بتوان بخشی از نیازهای فقرا و مومنین را که به آن سفارش شده است عمل کرده و اعمال...

 عید سعید غدیر فرصت مناسبی است تا با الگو گرفتن از آداب این روز بتوان بخشی از نیازهای فقرا و مومنین را که به آن سفارش شده است عمل کرده و اعمال این روز را تا حد امکان اجرا کرد.

در روز عید سعید غدیر به همت امام جمعه شهرستان هیرمند و گروه جهادی ام المومنین خدیجه کبری(س) تعداد 14 هزار پرس غذا بین نیازمندان و فقرا تقسیم شد.

حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در این خصوص گفت: از اعمالی كه به انجام آن در روز عید غدیر سفارش شده است، افطاری دادن به روزه داران و پذیرایی از مؤمنان است.

وی افزود: با توجه به اعمال این روز همانند سال گذشته تعداد 14 هزار پرس غذا بین نیازمندان کل منطقه سیستان تقسیم شد.

 

 

 

 

 

 

حجت الاسلام گزمه خاطرنشان کرد: در این بین تعداد 60 سبد غدایی به همراه 60 بسته پوشاک و لوازم التحریر نیز به فقرا و نیازمندان اهداء شد.

امام جمعه شهرستان هیرمند بیان داشت: سال گذشته نیز در روز عید غدیر خم تعداد 12 هزار پرس غذا بین نیازمندان تقسیم شده است که امسال به همت خیرین و مردم نیک اندیش این تعداد افزایش یافته است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت معیشتی خانواده ها در منطقه سیستان سعی شده است تا موارد اهدایی به فقرا از قبیل پوشاک و مواد غذایی باشد، زیرا یکی از اخلاقیات حضرت علی (ع ) توجه و سیرکردن شکم فقرا بوده است.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی