آمار کشته‌ها در زلزله مکزیک به 216 نفر افزایش یافت/ ریزش ساختمان یک مدرسه و مفقود شدن 30 ‌دانش‌آموز

آمار کشته‌ها در زلزله مکزیک به 216 نفر افزایش یافت/ ریزش ساختمان یک مدرسه و مفقود شدن 30 ‌دانش‌آموز

۰۱ مهر, ۱۳۹۶ /  204     

زمین لرزه‌ای به قدرت 7 1 ریشتر در بخش مرکزی مکزیک از جمله مکزیکوسیتی، باعث مرگ بیش از 216 نفر شده و خسارات قابل توجهی به بار آورده است؛ طی این زلزله...

زمین لرزه‌ای به قدرت 7.1 ریشتر در بخش مرکزی مکزیک از جمله مکزیکوسیتی، باعث مرگ بیش از 216 نفر شده و خسارات قابل توجهی به بار آورده است؛ طی این زلزله دست کم 22 دانش‌آموز کشته شده‌اند.

به گزارش عصر هامون به نقل از خبرنگار گروه اجتماعی

خبرگزاری فارس

، زمین لرزه‌ای به قدرت 7.1 ریشتر در بخش مرکزی مکزیک از جمله مکزیکوسیتی، باعث مرگ بیش از 216 نفر شده و خسارات قابل توجهی به بار آورده است.

سازمان زمین شناسی آمریکا، کانون این زلزله را حدود 120 کیلومتری مکزیکو‌سیتی در عمق 51 کیلومتری زمین اعلام کرده است.

میگل انگل مانسرا، شهردار مکزیکو سیتی به یک شبکه تلویزیونی محلی گفت: «سازمان‌های امدادرسانی با ساختمان‌های ریخته یا به شدت آسیب دیده در 44 نقطه روبرو هستند».

در اثر ریزش ساختمان‌ها، بسیاری از مردم زیر آوار گرفتار شده‌اند؛ امدادگران به جستجو برای یافتن زیر آوار ماندگان ادامه می‎دهند و رئیس جمهوری مکزیک گفته است که ریزش ساختمان یک مدرسه، به کشته شدن دست کم 22 دانش‌آموز منجر شده است، هنوز 30 دانش آموز دیگر ناپدید هستند و تلاش برای یافتن آنان از زیر آوار ادامه دارد.

به گفته یک مقام رسمی، قطعا تعداد جان‌باختگان افزایش خواهد یافت؛ تعداد زیادی از مردم زیر آوار گرفتار شد‌ه‌اند و این در شرایطی است که آواربرداری زمان زیادی می‌برد. 

انتهای پیام/ 

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی