دفاع مقدس برگرفته از امر به معروف و نهی از منکر است/تحریف دفاع مقدس بدترین منکر است

دفاع مقدس برگرفته از امر به معروف و نهی از منکر است/تحریف دفاع مقدس بدترین منکر است

۰۱ مهر, ۱۳۹۶ /  289     

، آیت الله عباسعلی سلیمانی در جلسه سیاست گذاری ستاد امر به معروف ونهی از منکر سیستان و بلوچستان که با حضور اعضاء در محل بیت نماینده ولی فقیه در استان...

، آیت الله عباسعلی سلیمانی در جلسه سیاست گذاری ستاد امر به معروف ونهی از منکر سیستان و بلوچستان که با حضور اعضاء در محل بیت نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، با اشاره به اهمیت وجایگاه فریضتین امر به معروف و نهی از منکر در جامعه گفت:ما دفاع جانانه را از عاشورا آموخته ایم و توانستیم 8سال در مقابل دشمن به دفاع بپردازیم، 8سال دفاع مقدس ما برگرفته از امر به معروف و نهی از منکر است.

وی با تاکید بر این مطلب که دفاع مقدس معروف بوده و همگان برای پاسداشت و انتقال وقایع آن به نسل های جدید و آِنده باید تلاش کنند، افزود: بدترین منکر این است که بخواهیم دفاع مقدس را مورد تحریف قرار دهیم و از بیان ارزشها و واقعیات این 8سال غافل شویم.

وی با تاکید بر این مطلب که امر به معروف ونهی از منکر یک تیغ دو لبه است که یک طرف آن معروفات و یک طرف آن منکرات است، تصریح کرد: اساس کار امر به معروف و نهی از منکربرعهده گروه طلایه داران امر به معروف است.

وی اظهارداشت: برگزاری کلاسها و کارگروههای آموزشی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر اثرات بسیار مفیدی به دنبال دارد که باید بیش از گذشته مورد تاکید قرار داشته باشد.

سرهنگ اکبری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان نیز در این جلسه به تشریح برنامه های این ستاد در طی هفته احساء امر به معروف و نهی از منکر پرداخت و گفت: برگزاری نشست خبری در راستای گرامی داشت هفته، اجرای رژه یگان نمونه امر به معروف ونهی از منکر در 31شهریور، برگزاری تجمع طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر در پیش از نمازهای جمعه سراسر استان،سخنرانی فرمانده هان سپاه در زمینه امر به معروف ونهی از منکر و غیره را از برنامه های اجرا شده این ستاد و ستادهای شهرستانی امر به معروف و نهی از منکر در دو روز گذشته برشمرد.

 

انتهای پیام/

 

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی