حماسه های رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس از درخشان ترین صفحات تاریخ این مرزوبوم است

حماسه های رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس از درخشان ترین صفحات تاریخ این مرزوبوم است

۰۲ مهر, ۱۳۹۶ /  154     

جانشین سپاه شهرستان میرجاوه در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد جوانان غیور و دلاورمردان ما در جریان 8 سال جنگ تحمیلی با رشادت ها و...

جانشین سپاه شهرستان میرجاوه در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: جوانان غیور و دلاورمردان ما در جریان 8 سال جنگ تحمیلی با رشادت ها و جانفشانی های خود اقتدار را به کشور عزیزمان هدیه دادند و به برکت خون شهدا امروز از آبرو و عزت در جهان برخورداریم.

سرهنگ حسین قمبری افزود: شهدای 8 سال دفاع مقدس به ما درس ایثار و شجاعت دادند و جانفشانی های آنان در دفاع از کشور برگرفته از راه امام حسین(ع) و یاران شهیدشان می باشد.

وی با اشاره به ویژگی های منحصربفرد دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: حماسه هایی که رزمندگان اسلام در 8 سال جنگ تحمیلی آفریدند از درخشان ترین صفحه های تاریخ این مرزوبوم است،دفاع از میهن ،جهاد در راه رضای خداوند و دفاع از خاک کشور مهم ترین ویژگی دفاع مقدس بود و روحیات معنوی رزمندگان ما و توسل به ائمه و توکل به خداوند باعث شد تا در  8 سال دفاع مقدس مردانه بجنگند و اجازه ندهند که یک وجب از خاک میهن از آن جدا شود.

وی اخلاص را مهمترین ویژگی رزمندگان 8سال دفاع مقدس بیان و تاکید کردند: جوانان ایران اسلامی از تمام نقاط کشور برای دفاع از خاک خود به دنیا پشت کردند و از جان و مال و خانواده خویش گذشتند تا از خاک کشور و ناموس خود دفاع کنند.

سرهنگ قمبری بیان کرد: دشمن بعد از جریان 8 سال دفاع مقدس سعی کرد روحیه ولایت مداری و شهادت طلبی را از جوانان بسیجی ما بگیرد اما جوانان ما همچنان با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در میادین مختلف حضور پیدا کردند و در لباس مدافعان اسلام در عراق و سوریه به جنگ علیه تروریست های داعش و دفاع از اسلام ناب محمدی پرداختند.

انتهای پیام/

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی