زنگ امر به معروف و نهی از منکر در مدارس میرجاوه نواخته شد

زنگ امر به معروف و نهی از منکر در مدارس میرجاوه نواخته شد

۰۲ مهر, ۱۳۹۶ /  78     

همزمان با آغاز سال تحصیلی و هفته امر به معروف و نهی از منکر، زنگ امربه معروف و نهی از منکر با حضور مسئولین شهرستان میرجاوه در دبیرستان شهید باهنر...

همزمان با آغاز سال تحصیلی و هفته امر به معروف و نهی از منکر، زنگ امربه معروف و نهی از منکر با حضور مسئولین شهرستان میرجاوه در دبیرستان شهید باهنر این شهرستان نواخته شد.

روحانی اعزامی به شهرستان میرجاوه در این مراسم اظهار کرد: دانش آموزان در اجرای احکام الهی باید خود را از منکرات به دور داشته و دوستان خود را از منکرات دور بدارند به طورای که به صورت چند نفر به یکدیگر تذکر دهند و در اجرای معروفات نیز مانند درس خواندن یکدیگر را تشویق کنند.

حجت الاسلام والمسلمین جلالی افزود: مهم ترین هدف قیام امام حسین(ع) احیای امر به معروف و نهی از منکر بود و سید الشهدا با منکر بزرگی چون یزید مبارزه کرد و در این راه تمام هستی خود را در طبق اخلاص گذاشت، اگر نهضت و قیام امام حسین (ع) و جانفشانی ایشان و یاران بزرگوارش نبود امروز هیچ آثاری از دین مقدس اسلام باقی نمی ماند.

وی خاطرنشان کرد: نسل جوان ما باید با مطالعه و آشنایی بیشتر با فلسفه قیام امام حسین (ع) راه و روش مبارزه و ایستادگی در برابر ظلم و بی عدالتی را فراگیرند و با برگزاری مراسم ویژه محرم و عزاداری برای امام حسین (ع) بر ادامه راه شهدای کربلا و شهدای 8سال دفاع مقدس تاکید کنند.

وی تاکید کرد: امروز مبارزه با استکبار جهانی و ایستادگی در مقابل ظلم و ستم بزرگترین معروف است ، چرا که آمریکای جنایتکار و ایادی آن هزاران مسلمان مظلوم را در میانمار، یمن، سوریه و عراق بر زمین می ریزند و وظیفه ما به عنوان عضوی از نظام اسلامی این است که از مظلوم در برابر آنها حمایت کنیم.

انتهای پیام/

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی