فراخوان چهارمین جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی منتشر شد

فراخوان چهارمین جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی منتشر شد

۰۳ مهر, ۱۳۹۶ /  210     

شرکت کنندگان در این جشنواره می توانند در چند بخش جداگانه در این رقابت فرهنگی شرکت کنند؛ بخش گروه ها و نهادهای غیردولتی، افراد، بخش بین الملل، بخش...

شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند در چند بخش جداگانه در این رقابت فرهنگی شرکت کنند؛ بخش گروه‌ها و نهادهای غیردولتی، افراد، بخش بین‌الملل، بخش نگاه ویژه (شامل معلمان مدرسه، اساتید دانشگاه، امامان جماعت، کتابداران، کتابفروشی‌ها و کتابفروشان، مهدکودک‌ها و مربیان مهدکودک، واحدهای صنفی، بخش خصوصی و مراکز خدمات عمومی و همچنین مروجان الکترونیکی و دنیای مجازی.) همچنین بخش «نشان استمرار» به افراد یا گروه‌هایی تعلق دارد که در دوره‌های گذشته برگزیده شده‌اند، آنها می‌توانند با ارائه گزارشی از فعالیت‌های گذشته و ارائه طرح‌های نو، در این بخش شرکت کنند.

گفتنی است افراد و گروه‌هايي در این بررسی‌ها برگزیده شناخته مي‌شوند که واجد شاخص‌های انتخاب به این شرح باشند: تاثیر پایدار در گسترش کتابخوانی میان مردم، خلاقیت و نوآوری در برنامه‌ها و شیوه‌های اجرایی، استفاده مناسب از مشارکت مردم و چهره‌ها، استفاده خلاقانه و بهینه از امکانات و ظرفیت‌های عمومی و مردمی، قابلیت معرفی به سایر مناطق به عنوان الگو، اثربخشی فعالیت‌های کتابخوانی در رفتارهای اجتماعی یا فعالیت‌های عمومی مردم، فعالیت به شکل داوطلبی و فعالیت در قالب گروهی.

علاقمندان برای شرکت در این رویداد فرهنگی می‌توانند به نشانی اینترنتیwww.moravejan.ir  یا www.bookpromotion.ir  مراجعه کرده و فرم شرکت در جشنواره را پر کنند. گفتنی است گزارش‌ها و مستندات فعالیت در زمینه ترویج کتابخوانی به همراه فرم تکمیل‌شده، لازم است تا پایان وقت اداری 30 مهر 1396 به دبیرخانه چهارمین جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی ارسال شود.


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی