سربلندی اسلام از رشادت ها و قیام امام حسین(ع)است/امروز باید از عاشورا درس شجاعت آموخت

سربلندی اسلام از رشادت ها و قیام امام حسین(ع)است/امروز باید از عاشورا درس شجاعت آموخت

۰۳ مهر, ۱۳۹۶ /  157     

بخشدار بخش قرقری بیان داشت سربلندی اسلام از رشادت ها و قیام امام حسین(ع)است،اما امروز ظالمانی همچون انگ سان سوچی در دولت میانمار همراه با بودائیان...

بخشدار بخش قرقری بیان داشت: سربلندی اسلام از رشادت ها و قیام امام حسین(ع)است،اما امروز ظالمانی همچون انگ سان سوچی در دولت میانمار همراه با بودائیان نادان ،خون مسلمانان را می ریزند به جرم اینکه مسلمان هستند.

به گزارش

عصر هامون

: اردشیر ارباب زهی بخشدار بخش قرقری شهرستان هیرمند گفت: زمانی که اوج ذلت ،خواری و فرومایگی همراه با ثروت و عطش قدرت بر یزید و اطرافیانش حکم فرما بود امامی و اسوه ای از اهل بیت به نام امام حسین(ع)برخاست اما نه برای قدرت، نه برای ثروت و نه برای جا و مقام، بلکه برای بیدارکردن دلهای مرده ی مردمانی که نیاز به آموختن درس آزادگی داشتند.

 

وی افزود: باید کسی به آنها می فهماند که ظلم و ستم بیداد می کند و اکنون نیاز است تا کسی وکسانی ازتبار و نسل محمدی(ص) و یاران او در مقابل این همه ظلم و فرومایگی بایستند و آنچنان که در همان لحظات اولیه مردان آزاده ای چون حر ریاحی ازدرس امام عزت وآزادگی آموختند و شهادت را به جان خریدند و در کنار امامشان در مقابل ظلم ایستادند و عزت هم یافتند.

 

بخشدار بخش قرقری بیان داشت: سربلندی اسلام از رشادت ها و قیام امام حسین(ع)است،اما امروز ظالمانی همچون  انگ سان سوچی در دولت میانمار همراه با بودائیان نادان ،خون مسلمانان را می ریزند به جرم اینکه مسلمان هستند.

 

وی خاطنشان کرد: ظلم هرچه باشد و هرجا باشد محکوم است،امروز باید از حضرت امام حسین(ع)درس شجاعت را آموحت و درسایه عنایات خداوند متعال  با اطاعت از ولایت فقیه درمقابل کفر ایستادگی کرد.  

 

ارباب زهی بخشدار بخش قرقری ابراز داشت: اول باید خود را شناخت وساخت،حضرت علی(ع)می فرمایند؛معرفت النفس انفع المعارف، شناخت‌ نفس سود مندترین شناخت هاست،و سپس باز هم طبق سخن حضرت علی(ع)هرکس خود را شناخت خدای خود را شناخته است.

 

وی تصریح کرد: و درکنار آن به این گفته پیامبر عظیم الشان اسلام عمل نمود که اگرصدای مسلمانی را از آنطرف دنیا شنیدید به کمکش برسید ویاریش کنید.

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی