همایش شیرخوارگان حسینی در شهرستان هیرمند برگزار شد

همایش شیرخوارگان حسینی در شهرستان هیرمند برگزار شد

۰۳ مهر, ۱۳۹۶ /  228     

در این حجت الاسلام جانعلی ظریف صیادی مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هیرمند   گفت امام حسین(ع)برای احیای امر به معروف و نهی از منکر قیام کرد...

در این حجت الاسلام جانعلی ظریف صیادی مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هیرمند  گفت: امام حسین(ع)برای احیای امر به معروف و نهی از منکر قیام کرد.بهترین یاران خود حتی کودک شیرخوار خود حضرت علی اصغر(ع)را برای این امر تقدیم کرد، ما باید راه امام حسین(ع)را ادامه دهیم.

وی افزود:مادران دلسوز که الگوی حجاب و عفاف هستند به خوبی می دانند که اگر بخواهند از پیروان حضرت فاطمة الزهراء (س) و حضرت زینب(س) باشند باید در دامان خود فرزندانی چون علی اصغر(ع) بپرورانند تا پرچم افتخار ایمان و عزت سرپا نگه دارند.

حجت الاسلام ظریف صیادی بیان داشت:این ماه بهترین فرصت برای خودسازی است سعی کنیم با وضو برای امام حسین(ع) عزاداری کنیم و مواظب باشیم تا دچار گناه نشویم.

شایان ذکر است : جمع کثیری از مادران تحت حمایت به همراه اطفال خود با پوشش های متحدالشکل و بستن سربندهای سبز رنگ «یا علی اصغر (ع)، یا حسین مظلوم (ع)، یا رقیه (س)،یا صاحب الزمان (عج)، یا ابوالفضل عباس (ع) و..» در این مراسم که با مداحی و ذکر مصیبت همراه بود شرکت کردند.

 

انتهای پیام/

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی