راه نجات کشور استفاده از تجربه جنگ تحمیلی است/برجام سایه جنگ را سیاه تر کرد

راه نجات کشور استفاده از تجربه جنگ تحمیلی است/برجام سایه جنگ را سیاه تر کرد

۰۳ مهر, ۱۳۹۶ /  178     

حجت الاسلام ابراهیم گزمه در خطبه های این هفته از نماز جمعه گفت آنچه که در دفاع مقدس بدست آوردیم چیزی نبود جز بهره مندی از سفره عاشورا؛ کشور از نظر...

حجت الاسلام ابراهیم گزمه در خطبه های این هفته از نماز جمعه گفت: آنچه که در دفاع مقدس بدست آوردیم چیزی نبود جز بهره مندی از سفره عاشورا؛ کشور از نظر ظاهری ارتش واقعی را در دست نداشت اما این جنگ آنجا مقدس شد که جوانان برای اعتقادات خود وارد میدان نبرد شدند.

وی افزود: از دانش های جنگ هنوز نتوانسته ایم بهره مند  شویم گوشه ای از آن را امروز مورد استفاده قرار داده ایم که این که لذت شیرینی آن امروز در سوریه، عراق و لبنان حس می شود.

خطیب جمعه هیرمند گفت: خسارات بزرگ جنگ را می توان از دست دادن جوانانی دانست که با درایت و هوشی که در اختیار داشتند می توانستند هر کدام چند کشور را اداره کند اما با آغاز جنگ ما این جوانان را از دست داده ایم اما از آن طرف در قبال این هزینه امتیازات فراوانی نصیب ما شده است.

وی ادامه داد: راه نجات کشور استفاده از تجربه جنگ تحمیلی است؛ هر چه از این تفکر فاصله بگیریم ضرر خواهیم کرد، لذا در هر برهه از زمان این نوع تفکر را درکشور بکار برده ایم موفقیت های بزرگی نصیب ما شده است.

خطیب جمعه هیرمند: تفکر دست دراز کردن و التماس به دیگران در کوشور جمهوری اسلامی ایران جایی ندارد؛ تجربه برجام که از آن به عنوان  فتح الفتوح  یاد می کردند تجربه بزرگی برای کشور بود.

وی ادامه داد: مسئولین دلسوزان نظام را که به بدعهدی آمریکا هشدار می داندند را بدترین الفاظ بدرقه کردند اما اکنون دلواپسان حرف نمیزنند خود مداکره کنندگان از بدعهدی و بی اعتمادی آمریکا سخن به میان می آورند.

 اگر در روز اول به حرف ولایت گوش می دانند امروز این اتفاقات نمی افتاد.

حجت الاسلام گزمه خاطرنشان کرد: مسئولین ما مثل اتوبان یکطرفه همه ی بند های برجام را  اجرا کردند دستشان که خالی شده امروز باید عربده کشی های آمریکا را بشنوند این یعنی دور شدن از تفکر دهه شصت و فرهنگ عاشورایی.

 

وی بیان داشت: سایه جنگ با برجام دور نشد بلکه تشدید پیدا کرده است؛ دور شدن از فرهنگ دفاع مقدس که برگرفته از مکتب امام حسین (ع) می تواند برای کشور خطرناک باشد.

وی بیان داشت: امروز باید مسئولین ما آنهایی که فریاد می زنند همه ی هزینه های برجام را قبول می کنیم به ملت و ولایت پاسخ بدهند به یاوه گویی های آمریکا پاسخ انقلابی بدهند؛ کسی که در مکتب سالار شهیدان بزرگ شده است از مرگ نمی ترسند.

خطیب جمعه هیرمند گفت: آمریکا باید بداند که از شعار مرگ بر  آمریکا باید عصبانی باششد و عصبانیت بمیرد.

 

انتهای پیام/

 

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی