گرامیداشت هفته دفاع مقدس در نیمروز پربارتر از هر سال/ تیم های پزشکی به مناطق محروم اعزام می شوند

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در نیمروز پربارتر از هر سال/ تیم های پزشکی به مناطق محروم اعزام می شوند

۰۳ مهر, ۱۳۹۶ /  183     

وی با بیان اینکه به منظور باشکوه برگزار شدن هفته دفاع مقدس اقشار مختلف بسیج نقش آفرینی کردند، تصریح کرد رویکرد برنامه های هفته دفاع مقدس با توجه به...

وی با بیان اینکه به منظور باشکوه برگزار شدن هفته دفاع مقدس اقشار مختلف بسیج نقش آفرینی کردند، تصریح کرد: رویکرد برنامه های هفته دفاع مقدس با توجه به شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در زمینه محرومیت زدایی، تفکر و رسالت بسیج همگام با مردم است.

محبی اظهار کرد: در طول هفته دفاع مقدس صبحگاه مشترک، برنامه محوری برگزاری چهار یادواره شهدا در شهرستان شامل محلات و عشایر، تجلیل از خانواده معظم شهدا، طرحهای بسیج سازندگی، محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی برگزار می شود.

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان نیمروز بیان کرد: اعزام تیمهای پزشکی، ویزیت رایگان و اعزام پزشک به مناطق محروم، غباروبی و عطرافشانی گلزارشهدا، دیدار با امام جمعه و استفاده از رهنمودهای او، افتتاح پایگاه مقاومت عشایری در دهستان سفیدابه، برگزاری یادواره عشایری در سفیدابه و برگزاری مسابقات ورزشی و قرانی در تمام ابعاد از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس به شمار می رود.

محبی همچنین گفت: شرکت در نمازجمعه و سخنرانی یکی از رزمندگان دفاع مقدس، غباروبی مزار شهدا و بیعت با فرمانده در شهرستان های نیمروز و زهک از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس خواهد بود.

وی با بیان اینکه همایش بصیرتی تبیین نقش انقلاب اسلامی ولایت ورهبری از جمله برنامه های محوری این هفته است، خاطرنشان کرد: با توجه به بازگشایی مدارس و همزمانی آن با هفته دفاع مقدس مراسم زنگ مقاومت در مدارس شهرستان پیش بینی شده به طوری که در تمامی مدارس رزمندگان اسلام برای دانش اموزان در طول هفته سخنرانی خواهند کرد.

انتهای پیام

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی