انهدام باند سارقان سریالی با هزار و 500 فقره سابقه سرقت

انهدام باند سارقان سریالی با هزار و 500 فقره سابقه سرقت

۰۳ مهر, ۱۳۹۶ /  179     

رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس فاتب صبح امروز از انهدام باند سارقان سریالی و حرفه‌ای خودرو و لوازم آن و مقادیر بسیار اموال مسروقه و اقرار آنان به...

رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس فاتب صبح امروز از انهدام باند سارقان سریالی و حرفه‌ای خودرو و لوازم آن و مقادیر بسیار اموال مسروقه و اقرار آنان به 1500 فقره سرقت لوازم خودرو خبر داد.

به گزارش عصر هامون به نقل از خبرنگار حوادث فارس، سرهنگ محمد قربان منصوری بیان داشت: در پی وقوع سرقت های سریالی لوازم و محتویات خودرو در سطح حوزه در چندین هفته گذشته توسط سه نفر به وسیله یک دستگاه خودرو مزدا 3 نقره ای رنگ عوامل گشت خودرویی این یگان حین گشت زنی در خیابان امین خودرو مورد نظر را مشاهده کردند.

وی افزود: سارقان با مشاهده ماموران اقدام به فرار نمودند که در پی تعقیب و گریز خودرو متهمان به علت سرعت زیاد و عدم توانایی در کنترل آن با درخت و یک دستگاه خودرو پژو پارس برخورد و خودرو آنان متوقف که بلافاصله 3 نفر از خودرو پیاده و اقدام به فرارکردند.

رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس با اشاره به اینکه در تعقیب و گریز انجام شده دو نفر از متهمان دستگیر شدند، بیان داشت:با استعلام از مرکز پیام مشخص شد خودرو مزدا دارای سابقه سرقت از کلانتری 134 شهرک قدس می باشد و در بازرسی از خودرو 2 عدد ساب باکس به مارک های پایونیر و جی بی ال و یک جفت تیوتر کشف شد.

وی عنوان داشت: در تحقیقات انجام شده متهمان در ابتدا به قصد فریب ماموران حرفهای ضد نقیض می زدند و بیان می داشتند که ما سارق نیستیم و خودرو متعلق به فردی فراری است.

سرهنگ منصوری گفت: با استفاده از شیوه و شگرد و ترفندهای خاص پلیسی متهم ردیف اول ع.س بیان داشت تا کنون 600 فقره سرقت لوازم خودرو و دو فقره سرقت خودرو انجام داده ام.

وی بیان داشت: متهم ردیف دوم ب.س بیان داشت تا کنون دو فقره سرقت خودرو و 400 فقره سرقت لوازم خودرو را در دو ماه گذشته در محدوده خاک سفید انجام داده ام و همدست دیگرمان ع.گربه است.

رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس با اشاره به اینکه سومین متهم در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از منزل وی یک عدد ضبط، دو عدد میلنگ نو ، چهار دست لنت خودرو نو ، کشف شد.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از منزل متهم ردیف دوم از داخل انباری منزلش 57 قطعه لوازم مختلف خودرو کشف شد،گفت: متهم ردیف سوم دستگیر و به کلانتری انتقال داده شد و در بازجویی صورت گرفته به بیش از 500 فقره سرقت اعتراف کرد.

سرهنگ منصوری عنوان داشت: تاکنونده ها مالباخته به کلانتری مراجعه و اموال مسروقه کشف شده از سارقان را مورد شناسایی قرار دادند و نسبت به سارقان اعلام شکایت کرده اند.

وی بیان داشت: در این خصوص پرونده ای تشکیل و به همراه متهمان و اموال مکشوفه پس از اخذ دستور قضایی جهت شناسایی دیگر شکات تحویل پلیس آگاهی پایگاه چهارم فاتب شد.

انتهای پیام/

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی