کم آبی و بی آبی همچنان گریبانگیر مردم گشت/ پرداخت هزینه های گزاف برای آبی که قطع است!

کم آبی و بی آبی همچنان گریبانگیر مردم گشت/ پرداخت هزینه های گزاف برای آبی که قطع است!

۰۳ مهر, ۱۳۹۶ /  123     

، در حالی شهروندان گشت در چند سال اخیر شاهد قطعی های مکرر آب که گاها به قطعی های چند روزه نیز منتهی می شده بودند که این بار صدور قبض های آب بالا باعث...

، در حالی شهروندان گشت در چند سال اخیر شاهد قطعی های مکرر آب که گاها به قطعی های چند روزه نیز منتهی می شده بودند که این بار صدور قبض های آب بالا باعث اعتراض آن ها شد.

 

در تماسی که برخی شهروندان این شهرستان با پایگاه خبری

عصرهامون

داشتند  عنوان کردند که علی رغم کمبود آب و قطعی های مکرر آب اما در ماه های اخیر قبوض آب صادر شده بالا بوده به طوری که برخی مواقع مبالغ 100 هزار تومن نیز صادر شده است.

شهروندان این شهرستان خواستار پیگیری و رفع این موضوع از پایگاه خبری عصرهامون شدند.

 

در تماسی که خبرنگار اجتماعی

عصرهامون

با جلال حسین بر رییس شورا شهر گشت داشت، وی با بیان اینکه آب شهر گشت به صورت دوره ای قطع که بعد از سه تا چهار روز وصل می شود و گاهی نیز تا چند ساعت شاهد قطعی آب هستیم، افزود: متاسفانه اگر کسی 20 روز هم آب نداشته باشد برایش قبوض بالا صادر می شود.

 

رئیس اداره آب وعده بررسی موضوع را داده است

وی ادامه داد: شهروندان در این خصوص شاکی بودند و قبض ها را به شورای شهر آورده و خواستار پیگیری این موضوع شدند که قرار شده است شورای اداری گشت برگزار شود و موضوع قبض ها در این همایش مطرح شود.

حسین بر با بیان اینکه افرادی که برای چک کردن کنتور های منازل مراجعه می کنند شرکتی هستند و خصوصی کار می کنند.

رئیس شورای شهر گشت با بیان اینکه به مدیر آب و فاضلاب این موضوع را انعکاس دادیم، گفت: وی گفته می آییم بررسی می کنیم اما هنوز خبری از بررسی نیست.

 

وی بیان کرد: در صورتی که این موضوع در شورای اداری این شهر رفع نشود موضوع را از طریق استان پیگیری می کنیم.

 

در ادامه در تماسی که خبرنگار این پایگاه خبری با سعید شیرخانی سرپرست شهرداری گشت داشت، وی با بیان اینکه مسئول اداره آب باید در خصوص صدور قبوض آب با مبالغ بالا پاسخ دهد، اظهار داشت: کمبود آب دلیل قطعی های مکرر آب است که در این رابطه شورا پیگیری هایی کرده و قرار است از طریق روستای سکان یکی از روستاهای همجوار به این شهر آب به گشت منتقل شود.

 

وی گفت: قول دادند آب تا دهه فجر وصل شود تا این مشکل رفع شود اما در حوزه عمرانی زمان دقیقی وجود ندارد.

شیرخانی اضافه کرد: حجم کاری انتقال آب زیاد است و از حفر کانال تا لوله گذاری زمان بر است که در حال حاضر اداره آب و فاضلاب سراوان دارد پیگیری می کند.

انتهای پیام/

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی