همه ی شور و شعور تشیّع سرخ

همه ی شور و شعور تشیّع سرخ

۰۵ مهر, ۱۳۹۶ /  181     

وی با اشاره به استقرار 3 واحد سیار در میدان امام حسین (ع) تهران برای پوشش کامل تصویری تشییع پیکر شهید حججی تاکید کرد این مراسم به صورت زنده برای شبکه...

وی با اشاره به استقرار 3 واحد سیار در میدان امام حسین (ع) تهران برای پوشش کامل تصویری تشییع پیکر شهید حججی تاکید کرد: این مراسم به صورت زنده برای شبکه يك ارسال شده و دیگر شبکه ها نیز از تصاویر ارسالی بهره می برند.

مهندس شعبان پور در ادامه از فعالیت بیش از 90 تن از همکاران خود در مرکز تولید و فنی برای مراسم تشییع پیکر پاک شهید مدافع حرم خبر داد و افزود: با توجه به شروع ماه محرم و برگزاری آیین هایی همچون مراسم شیرخوارگان حسینی، همایش احلی من العسل و عزاداری های روزهای تاسوعا و عاشورا و برنامه های مربوط به هفته دفاع مقدس همکاران ما در مرکز تولید و فنی سیما آماده سرویس دهی به درخواست های متعدد در تهران و مراکز استان ها هستند.

وی اضافه کرد: در کنار امكانات مستقر در اماکن مهمی همچون حسینیه امام (ره)، حرم حضرت معصومه (س)، حرم امام رضا (ع)، حرم عبدالعظیم حسنی و... واحدهای سیار مرکز تولید و فنی به صورت آماده باش كامل هستند تا در صورت نیاز به این مكان ها اعزام شوند.

رئیس مرکز تولید و فنی همچنین از اعزام دو واحد سیار به زنجان و آران و بیدگل سخن گفت و اضافه کرد: همچون سال های گذشته پخش مراسم عزاداری از زینبیه و حسینیه اعظم زنجان و نمایش شور حسینی مردم آران و بیدگل همچنان در دستور کار این مرکز قرار دارد و همکاران ما همچون سنوات پیش این مراسم را پوشش می دهند.

وی تاکید کرد: نیروهای این مرکز در کنار برنامه های معمول هفتگي شبكه هاي سيما همچون فوتبال، «حالا خورشید»، نماز جمعه و.... در طول ایام محرم در آماده باش کامل به سر می برند تا جوابگوی نیاز برنامه های مختلف در زمینه پوشش تلويزيوني مورد نیاز باشند.


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی