درخصوص ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد نوبت 17 فراگیر، به پیوست راهنمای دانشجویان جهت کار با سامانه¬های مرتبط با آموزش الکترونیکی

۲۱ اسفند, ۱۳۹۵ /  292     

به پیوست اطلاعات پذیرفته شدگان رشته های مختلف تحصیلی آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد فراگیر نوبت 17 حضورتان ارسال و به اطلاع  می رساند: ثبت نام...

به پیوست اطلاعات پذیرفته شدگان رشته های مختلف تحصیلی آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد فراگیر نوبت 17 حضورتان ارسال و به اطلاع  می رساند: ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان از تاریخ 

12/12/95 لغایت 16/12/95

می باشد.

ضمناً روند ثبت نام به شرح ذیل است:

ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان این دوره برای نیمسال دوم 96-95 و بصورت غیر‌حضوری انجام می شود. پذیرفته شدگان گرامی لازم است با مراجعه به سامانه آموزشی گلستان به آدرس:

http://reg.pnu.ac.ir

از نحوه نام نویسی آگاهی یابند.

پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می‌توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذر واژه

در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام اعلام می گردد

وارد سامانه جامع آموزشی گلستان شوند.

       1-2-پذیرفته شدگان لازم است اسکن مدارک ذیل را در قالب JPG یا JPEG و با حجم هرعکس حداکثر 250 کیلو بایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیر حضوری بارگذاری نمایند.

تصویر صفحه اول و سوم شناسنامه

تصویر کارت ملی (پشت و رو)

عکس با زمینه روشن (جهت مراجعه حضوری 4 قطعه )

مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان )

تصویر مدرک کارشناسی (دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته لازم است مدرک کاردانی نیز درج شود)

6 -گواهی ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه

دانشجو پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز، جهت تشکیل پرونده در زمان تعیین شده به محل قبولی مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام نماید. بدین منظور لازم است کاربران ارشد رایانه مراکز، نسبت به تعریف تاریخ مراجعه حضوری، ساعت مراجعه و مکان مراجعه با درج آدرس و شماره تلفن در سامانه خدمات آموزشی در بازه زمانی 14/12/95 لغایت 21/12/95 اقدام نمایند.

در هنگام مراجعه دانشجو اصل مدارک با اطلاعات بارگزاری شده در سیستم گلستان مطابقت و در پرونده فیزیکی دانشجو درج می گردد و پس از آن کاربر خدمات آموزشی نسبت به تایید ثبت نام (

پذیرش نهایی

)  در سامانه خدمات آموزشی گلستان اقدام می نماید. پس از طی مراحل مذکور امکان، اخذ شماره دانشجویی ، واریز شهریه ثابت و در نهایت انتخاب واحد فراهم می گردد.

با توجه به اینکه فایل عکس پذیرفته شدگان درسیستم جامع آموزشی گلستان فعال می باشد لازم است چهره پذیرفته شده با عکس موجود در سیستم و مدارک شناسایی تطبیق داده شود و در صورت مغایرت ضمن جلوگیری از ثبت نام، مراتب بصورت محرمانه به همراه یک قطعه عکس و نمونه دست خط دانشجو به اداره کل خدمات آموزشی ارسال گردد.

انتخاب واحد دانشجویان از تاریخ 15/12/95 لغایت 22/12/95 خواهد بود.

دانشجویان ملزم به تحصیل در کد قبولی اعلام شده می باشند و تغییر آن امکان پذیر نمی باشد.

دانشجویان پذیرفته شده می بایست  کلیه دروس دانشپذیری را که  نمره خام آن کمتر از 12 می باشد در نیمسال دوم 96-95 اخذ نمایند(این دروس با دروسی که دانشجو در سایر دوره ها گذرانده است ، 

معادلسازی نمی شود

) در صورت عدم قبولی در نیمسال مذکور؛ دانشجو باید دروس فوق را در نیمسالهای بعدی بگذراند.

تذکر1: دروس  مردودی دانشپذیری پس از قبولی با کد 3 در کارنامه  دانشجو ثبت می گردد.

با عنایت به اینکه نتیجه تایید صلاحیت عمومی برخی از داوطلبان        تاکنون اعلام نشده است، در لیست اسامی سازمان سنجش در ستون تعهد عدد یک درج شده است و ثبت نام ایشان تا اعلام آن از سوی هیات مرکزی گزینش به صورت مشروط (با تعهد ) خواهد بود.

مغایرتهای معدل ، نوع سهمیه باید بصورت لیست شده با ذکر موارد مغایرت حداکثر تا 31/1/96به مرکز آزمون دانشگاه ارسال شود. (لازم است موارد مغایرت به تفکیک موضوع، تهیه و از ارسال در یک لیست خودداری شود.) در صورت مشاهده مغایرت معدل، مغایرت مشخصات شناسنامه ای یا مدرک تحصیلی از پذیرفته شده به صورت موقت ثبت نام به عمل آورده و موارد تا قبل از تاریخ ذکر شده ارسال گردد.                                                                   

طبق ماده 23 آئین نامه آموزشی (پذیرش واحدهای درسی)پذیرفته شدگانی که درس‌های گذرانده در دوره های کارشناسی ارشد دارند و متقاضی تطبیق واحد هستند تا پایان نیمسال دوم 96/95 فرصت دارند درخواست خود را به همراه ریزنمرات تائید شده به آموزش مرکز ارائه نمایند.

طبق  ماده 10 آئین نامه آموزشی، پذیرفته شدگانی که درس‌های جبرانی (اعلام شده توسط گروه آموزشی) مربوط را در دوره کارشناسی نگذرانده اند موظف به انتخاب دروس  جبرانی در  نیمسال دوم 96-95 می باشند.

پذیرفته شدگان لازم است حداکثر تا تاریخ 30/11/95 در مقطع قبل             فارغ التحصیل شوند.

برای پذیرفته شدگانی که تا تاریخ 30/11/95 موفق به اخذ مدرک نشده اند تا30/4/96 مهلت داده می شود تا مدرک کارشناسی خود را اخذ نمایند. از این دسته از پذیرفته شدگان ثبت نام موقت به عمل آمده و پس از اخذ مدرک کارشناسی، ثبت نام قطعی می گردد. ضمنا نیمسال دوم 96-95 برای ایشان مرخصی تحصیلی درج          می گردد.

بررسی وضعیت نظام وظیفه و صدور معافیت تحصیلی ونیز ادامه تحصیل اتباع خارجی مطابق ضوابط دفترچه ثبت نام نوبت 17 و مقررات مربوط می باشد.

برای پذیرفته شدگانی که دوره آنها الکترونیکی می باشد لازم است راهنمایی لازم جهت استفاده از کلاس ها و آزمون های الکترونیک در اختیار دانشجو قرار گیرد.

مدیران آموزش استان  می توانند هر گونه سوال در خصوص پذیرش و ثبت نام پذیرفته شدگان فوق را کتباً به آدرس

http://regsup.pnu.ac.ir

اعلام نمایند. همچنين کلیه مدارک و دستورالعمل ها از طریق همین سایت در اختیار مدیران آموزش استان  قرار گرفته و قابل دسترسی می‌باشد.


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی