موزه هنرهای معاصر تهران ثروت ملی ارزشمند است

موزه هنرهای معاصر تهران ثروت ملی ارزشمند است

۲۵ خرداد, ۱۳۹۶ /  31     

بنا به گزارش روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران ؛ غلامحسین نامی ضمن بازدید از نمایشگاه آثار ایرانی و خارجی گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران با عنوان...

بنا به گزارش روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران ؛ غلامحسین نامی ضمن بازدید از نمایشگاه آثار ایرانی و خارجی گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران با عنوان مسافران برلین و رم گفت: برگزاری این نمایشگاه مایه خوشحالی است و می تواند سوالات و ابهامات برخی افراد را در باره آثاری که قرار است به اروپا برود،را پاسخ دهد. این نمایشگاه فرصتی را فراهم کرده است تا مردم آثار را ببینند.

نامی در ادامه گفت:آثار این نمایشگاه با دقت انتخاب شده و با استقبال قابل توجه همراه شده است که به نظر می رسد استقبال از این نمایشگاه در تاریخ فعالیت موزه هنرهای معاصر تهران کم نظیر یا بی نظیر است.

غلامحسین نامه با تاکید بر اهمیت گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران گفت:گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران پس از اروپا و امریکا ،از معتبرترین گنجینه های معاصر جهان و یک ثروت ملی ارزشمنداست.نمایش آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران در کشورهای جهان، به معرفی این گنجینه کمک می کند و ما بایدبرای نمایش آثار گنجینه در جهان فکر و برنامه ریزی کنیم این فعالیت ها ارزش آثار آن را بالا می برد که به نفع ثروت ملی ایران است.

شایان ذکر است دراین نمایشگاه اثری از غلامحسین نامی با عنوان " قبر بی نشان " در کنار منتخبی از آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران، 31 اثر ایرانی و 30 اثر خارجی به نمایش در آمده است.

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی