زندگی عمو حسین در آتش محرومیت سوخت/ دست یاری سبز پوشان انقلابی بر سر محرومان جنوب شرق

زندگی عمو حسین در آتش محرومیت سوخت/ دست یاری سبز پوشان انقلابی بر سر محرومان جنوب شرق

۲۵ خرداد, ۱۳۹۶ /  20     

سپاه پاسداران بر اساس رسالت ذاتی خود در هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام مقداری از وسایل اولیه زندگی حسین هودیانی یکی از محرومین شهرستان دلگان که...

سپاه پاسداران بر اساس رسالت ذاتی خود در هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام مقداری از وسایل اولیه زندگی حسین هودیانی یکی از محرومین شهرستان دلگان که وسایل زندگی اش در آتش سوخته بود را تامین کرد.

به گزارش

عصرهامون

به نقل از

دلگان پرس

، دست های گرم سبز پوشان انقلابی و خیران نیک اندیش بر سر نیازمندان و خانواده های بی بضاعت در شهرستان دلگان خنده  را به لب های خانواده ای نیازمندی در روستای دوراهی هودیان (حسین آباد لدی) بازگرداند.

امروز در گوشه گوشه این کشور اسلامی، کسانی  هستند که نیازمند حمایت‌های علی دوستان و محبت پیروان اهل بیت علیه السلام هستند.

در گوشه و کنار شهرستان دلگان شاهد حضور نیازمندان بسیار زیادی هستیم که باید به آنان توجه شود حسین هودیانی یکی از این نیازمندان است.

تنها دارایی این خانواده محروم یک خانه خشت گلی بود که بر اثر آتش سوزی تمامی وسایل اولیه زندگی آنها در آتش سوخت.

سپاه پاسداران که کارنامه درخشانی در کمک به محرومین دارد بر اساس رسالت ذاتی خود در هفته کمک به ایتام و نیازمندان مقداری از وسایل اولیه زندگی حسن هودیانی را تامین و به این خانواده محروم در روستای دو راهی هودیان تحویل داد.

دوراهی هودیان (حسین آباد لدی)  یکی از مناطق محروم شهرستان دلگان است که محرومین زیادی در آن زندگی می کنند.

شهرستان دلگان در 475 کیلومتری جنوب غرب شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/8306

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی