سریال ادامه دار قطعی خطوط تلفن همراه هودیان شهرستان دلگان

سریال ادامه دار قطعی خطوط تلفن همراه هودیان شهرستان دلگان

۲۵ خرداد, ۱۳۹۶ /  27     

یکی از اهالی دهستان هودیان شهرستان دلگان   با اشاره اینکه خطوط تلفن همراه از 24 ساعت قبل در این منطقه قطع شده است، اظهار کرد در این روستا فقط...

یکی از اهالی دهستان هودیان شهرستان دلگان  با اشاره اینکه خطوط تلفن همراه از 24 ساعت قبل در این منطقه قطع شده است، اظهار کرد: در این روستا فقط خطوط تلفن همراه اول سرویس دهی دارد که آن هم به صورت مکرر قطع می شود.

وی با تاکید بر اینکه این قطعی های خطوط همراه برای ما بسیار مشکل ساز شده است، تصریح کرد: بطوریکه با اقوام و بستگان خود هیچ گونه ارتباط تلفنی نداریم و در صورتی که حادثه یا اتفاقی رخ بدهد، اطلاع رسانی به دیگران مشکل می شود.

هودیانی با بیان اینکه مردم دهستان هودیان دلگان از قطعی های مکرر و همیشگی تلفن همراه در این منطقه گلایه مند هستند، گفت: مسوولان دلگان باید نسبت به رفع این معضلات و مشکلات در این منطقه محروم اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه هر بار که خطوط تلفن همراه در این منطقه قطع می شود، وصل شدن مجدد آن چندین روز طول می کشد، اضافه کرد: امیدواریم نسبت به وصل نمودن خطوط در کمترین زمان اقدام کنند.

گفتنی است در گذشته قطعی خطوط تلفن همراه دهستان هودیان شهرستان دلگان به دلیل قطع شدن فیبر این مسیر بوده است.

این در حالی است که مسئولان شرکت مخابرات شهرستان ایرانشهر توضیحاتی در این خصوص به رسانه ها اطلاع نداده اند و همچنین پاسخگوی خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی دلگان پرس در خصوص قطعی خطوط تلفن در دهستان هودیان شهرستان دلگان نبوده اند.

با توجه به اینکه دلگان از سال 1387 از شهرستان ایرانشهر مستقل شده است اما شرکت مخابرات این شهرستان همچنان زیر مجموعه شرکت مخابرات ایرانشهر است.

دهستان هودیان با جمعیتی بالغ بر 2 هزار و 500 نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال شهرستان دلگان استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.

مجید بامری

انتهای پیام/8306

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی