بانک تجارت شعبه سیب و سوران طعمه حریق شد+ تصاویر

بانک تجارت شعبه سیب و سوران طعمه حریق شد+ تصاویر

۲۶ خرداد, ۱۳۹۶ /  34     

، صبح امروز بانک تجارت شعبه شهرستان سیب و سوران براثر اتصال سیم کشی داخلی دچار حریق شد و خسارات مالی به بار آورد که مسئولین این نهاد اقتصادی در حال...

، صبح امروز بانک تجارت شعبه شهرستان سیب و سوران براثر اتصال سیم کشی داخلی دچار حریق شد و خسارات مالی به بار آورد که مسئولین این نهاد اقتصادی در حال براورد خسارت می باشند.

محمد عارف جهاندیده رییس شعبه بانک تجارت شهرستان سیب و سوران گفت: در  ساعت 8:45 دقیقه صبح صدای جرقه‌هایی از قسمت بایگانی بانک شنیده شد و سپس دود از همان مکان ظاهر شد که بلافاصله آتش شعله ور می شود.

وی افزود: موضوع را به آتش نشانی گزارش می دهد که مأمورین آتش نشانی پس از چند دقیقه سر صحنه حاضر می شوند.

جهاندیده در رابطه با خسارت احتمالی حادثه با بیان اینکه خوشبختانه خسارات  جانی به دنبال نداشته است، افزود: باید بررسی های لازم انجام شود تا بتوان میزان خسارت واقعی را اعلام کرد.

بنا به گفته یکی ارباب رجوع ها و افراد حاضر در محل حدود پنج دقیقه طول می کشید تا نیرو هوای آتش نشانی سر صحنه حاضر شوند.

وی افزود: تا آمدن نیروهای آتشنشانی، رییس شعبه در کمال ایثار با امکانات موجود( کپسول‌ آتشنشانی ) اقدامات اولیه جهت کم شدن شلعه های آتش را انجام داد‌ که  موجب سوختگی سطحی از ناحیه دست می شود.

 

محل آتش سوزی آبدار خانه بانک تجارت شعبه سیب و سوران بود

عیس جهاندیده معاون شعبه بانک تجارت به خبرنگار

شستون

گفت: پس از تماس از طرف بانک تجارت و اعلام آتش سوزی در این شعبه، بلافاصله نیروی های آتش نشانی شهرستان به محل اعزام شدند.

 وی افزود:محل آتش سوزی، آبدار خانه بانک بوده است که در این محل اوراق و اسناد قدیمی نگهداری می شده است.

 معاون بانک تجارت شعبه سیب و سوران با بیان اینکه آتش سوزی ناشی از اتصالات سیم های برق بوده است، خاطر نشان کرد: دود های ایجاد شده در بانک ناشی از سوختن اوراق و اسناد بوده است.

شایان ذکر است جهت جلوگیری از شعله ور شدن آتش، کلیه اسناد و اوراق موجود در محل آتش سوزی، توسط آتشنشان تخلیه شد و پس از اتمام عملیات خاموشی آتش در ساعت 11 صبح، مجدد شعبه مشغول به فعالیت شد.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی