دیدار استاندار آذربایجان شرقی با خانواده شهدای علمیات رمضان

۲۶ خرداد, ۱۳۹۶ /  41     

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در منازل شهیدان رضا عطری خطیبی و صادق طالعی خطیبی که در عملیات رمضان به شهادت نائل شدند با خانواده آنها دیدار و گفت و...

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در منازل شهیدان رضا عطری خطیبی و صادق طالعی خطیبی که در عملیات رمضان به شهادت نائل شدند با خانواده آنها دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش آناج به نقل از ایرنا،  اسماعیل جبارزاده عصر پنجشنبه به همراه تنی چند از مسئولان استانی با حضور در بین خانواده های این 2 شهید، هدف از این دیدار را تجدید عهد با آرمان های شهدا برشمرد و افزود: دیدار با خانواده شهدا برای مسئولان روحیه مضاعفی در خدمت رسانی ایجاد می کند.

وی تاکید کرد: وظیفه شرعی و قانونی خود می‌ دانیم که در هر جایگاهی به اندازه توان و اختیارات خود ادامه دهنده راه شهدا باشیم و در این مسیر به دعای خیر خانواده‌های شهدا و ایثارگران نیازمندیم.

استاندار آذربایجان شرقی افزود: به طور حتم در سایه دعای خانواده شهداست که می توانیم صادقانه به نظام و مردم ایران اسلامی خدمت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز به پاس جانفشانی های شهدا و جانبازان در کشور اسلامی ایران، آرامش و امنیت حاکم است.

در این دیدار با اهدای لوح تقدیر از خانواده این 2 شهید تقدیر شد.

شهیدان رضا عطری خطیبی و صادق طالعی خطیبی در تیرماه سال 1361 در عملیات رمضان به مقام شهادت نائل شدند.

به گزارش ایرنا، مردم آذربایجان شرقی با تقدیم 9 هزار و 807 شهید، 23 هزار جانباز، 2 هزار آزاده و 35 هزار ایثارگر نقش موثری در هشت سال دفاع مقدس ایفا کردند.


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی