همت والای خیرین در ستردن غبار محرومیت/ توزیع ۳۰۰ بسته غذایی میان مستضعفان سراوانی

همت والای خیرین در ستردن غبار محرومیت/ توزیع ۳۰۰ بسته غذایی میان مستضعفان سراوانی

۲۶ خرداد, ۱۳۹۶ /  31     

؛ رفع محرومیت و فقر در جامعه و حمایت از قشر مستضعف و مستمندان پس از پیروزی انقلاب اسلامی یکی از دغدغه های مهم و اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران قرار...

؛ رفع محرومیت و فقر در جامعه و حمایت از قشر مستضعف و مستمندان پس از پیروزی انقلاب اسلامی یکی از دغدغه های مهم و اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

خیرین نیکو اندیش با همت والا و الگو پذیری از سیره علوی، در راستای بهسازی زندگی ضعفا، فقرا و قشر آسیب پذیر جامعه، کمر همت بسته و رضای الهی را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

نیکو اندیشان با تأسی از سخنان امام راحل، در راه ستردن غبار محرومیت از چهره مظلومان، پابرهنگان، محرومان و مستضعفان، گام های پولادین برداشته اند و رخت بر بستن چهره فقر را وظیفه همگانی خود در جامعه دانسته اند.

 

 

توزیع 300 بسته غذایی میان مستمندان

عزیزالله ارباب رئیس بهزیستی شهرستان سراوان در گفتگو با شستون اذعان داشت: بیش از ۳۰۰ بسته غذایی که توسط خیرین و انجمن های مردم جمع آوری شده بود، میان محرومین و فقرا توزیع شد.

وی افزود: این بسته ها شامل اقلام اساسی و مورد نیاز مانند برنج، کنسرو مرغ، حبوبات، رب گوجه فرنگی است.

رئیس بهزیستی سراوان خاطر نشان کرد: با تعامل با اتاق اصناف و صنف کفش فروشان تهران، ۲۰۰ جفت کفش اعلا به ارزش ۱۸ میلیون تومان به این نهاد حمایتی جهت توزیع میان نیازمندان اهدا شده است.

ارباب گفت:در ماه های گذشته نیز با همکاری خیرین، موسسات مردم نهاد لوازم التحریر و البسه به ارزش ۱۲ میلیون تومان به خانواده های تحت پوشش تعلق گرفت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ۱۷ مرکز و موسسه مردم نهاد در حال حاضر با بهزیستی سراوان تعامل و همکاری دارند.

 

انتهای پیام

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی