تلاش نیروهای امنیتی توطئه دشمنان را ناکام گذاشت/ شهید عشوری باید به الگویی برای جوانان تبدیل شود

تلاش نیروهای امنیتی توطئه دشمنان را ناکام گذاشت/ شهید عشوری باید به الگویی برای جوانان تبدیل شود

۲۶ خرداد, ۱۳۹۶ /  37     

آیت الله عباسعلی سلیمانی  ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه در مصلای قدس زاهدان ضمن عرض تسلیت شهادت امیرالمومنین علی بن ابیطالب(ع) اظهار داشت امام...

آیت الله عباسعلی سلیمانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در مصلای قدس زاهدان ضمن عرض تسلیت شهادت امیرالمومنین علی بن ابیطالب(ع) اظهار داشت: امام علی (ع) اولین مجاهد بی نظیر و فاتح عدوات متعددی بود که آیه ۲۵۵ سوره مائده در شان ایشان نازل شد.

وی در ادامه با اشاره به این آیه افزود: سرپرست و ولی تنها برای خدا و پیامبر خداست و آن مردی که اهل ایمان، نماز و زکات بود که به هنگام رکوع زکات پرداخت می کرد.

امام جمعه زاهدان در ادامه ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی خاطر نشان کرد: قرآن ناطق قرآنی است که در همین شب‌های قدر نازل شد.

آیت الله سلیمانی با اشاره به سخنرانی اخیر رهبر انقلاب با دانشجویان ،خاطر نشان کرد: رهبر انقلاب دانشجویان را در راستای پخته تر شدن ، سیاسی شدن و امور سیاسی کشور را دست گرفتن رهنمود و آن ها را افسران جنگ نرم خطاب کردند.

وی با تاکید بر اینکه همه باید برای تبیین گفتمان انقلاب اسلامی تلاش کنیم اظهار داشت: رهبر انقلاب مردمی کردن فرهنگ و حضور مردم در دفاع از انقلاب اسلامی را جز ضروریات دانستند .

امام جمعه زاهدان با بیان اینکه از این پس سالروز شهادت حسن عشوری، سرباز گمنام امام زمان (عج) همزمان با شهادت مولای متقیان سالروز شهادت است گفت: باید جوانان ما این جوان را برای خود الگو قرار دهند.

وی سربازان گمنام را حافظان امنیت کشور دانست و افزود: این جوانان با گذشتن از جان خود آرامش و امنیت را برای مردم به ارمغان می آورند.

 

آیتالله سلیمانی در ادامه  با اشاره به آماده سازی بیش از ۶۰۰ کیلوگرم مواد منفجره تروریست ها برای انفجار و کشتار مردم روزه دار افزود: خوشبختانه در عملیات اخیر فرزندان غیور ملت ایران در نهاد های امنیتی توطئه دشمنان ناکام ماند.

انتهای پیام/

 


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی