لزوم داشتن مرزبندی شفاف و صریحانه در برابر دشمنان

لزوم داشتن مرزبندی شفاف و صریحانه در برابر دشمنان

۲۶ خرداد, ۱۳۹۶ /  34     

به گزارش آناج از ارومیه، حجت الاسلام سید مهدی قریشی در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت تنها راه نجات انسان ها تقوا پیشه کردن و دوری از محرمات...

به گزارش آناج از ارومیه، حجت الاسلام سید مهدی قریشی در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: تنها راه نجات انسان ها تقوا پیشه کردن و دوری از محرمات الهی است.

وی تصریح کرد: باید فرهنگ علوی را در جامعه جاری و ساری سازیم تا مسئولان و مدیران  به امام علی(ع) و فرهنگ ناب علوی اقتدا کنند.

امام جمعه ارومیه گفت: برجام نتیجه اعتماد کردن به دشمنان این مرز و بوم است.

 حجت‌الاسلام سید مهدی قریشی افزود:  با توجه به اینکه نمی توان به دشمنان اعتماد کرد و اگر اعتماد کنیم خسارت میبینیم از این رو برجام، توافق هسته‌ای و خسارت‌های ناشی از آن نتیجه اعتماد کردن به دشمنان اسلام و انقلاب است.

وی با اشاره به اینکه مسئله ما و آمریکا حل شدنی نیست، ادامه داد:  دشمنی آمریکا و ایادی استکبار با ایران بر سر نظام جمهوری اسلامی است و گرنه حقوق بشر  و انرژی هسته ای را برای خود بهانه کرده اند تا بتوانند  نقشه های شوم خود را عملی کنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی اذعان کرد: عده‌ای برای حل مشکل بین ایران و آمریکا به صورت بیهوده تلاش نکنند چون مسیر هر دو هر دو از همدیگر جدا است چراکه دوستی و روابط حسنه میان آمریکا و ایران امکان پذیر نیست بدلیل اینکه آنها کینه ی چندین ساله از ایران را دارند.

قریشی ادامه داد: چگونه ممکن است آمریکا که نماد فسق و جور است و ایران با رهبری مقتدرانه در یک کفه ترازو قرار گیرند باید مرزبندی و مضع صریحانه داشته باشیم تا فتنه 88 که نتیجه اعتماد بعضی از آقایان به مستکبران بود تکرار نشود.


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی