اظهارات توهین آمیز فرماندار آذرشهر قابل چشم پوشی نیست

۲۶ خرداد, ۱۳۹۶ /  42     

حجت الاسلام رضوی نیا در خطبه های نماز جمعه گوگان گفت ضد انقلاب ،بی دین و میکروب خطاب کردن منتقدان شایسته مدیر شهرستانی نبوده و اینگونه اظهار نظر...

حجت الاسلام رضوی نیا در خطبه های نماز جمعه گوگان گفت: ضد انقلاب ،بی دین و میکروب خطاب کردن منتقدان شایسته مدیر شهرستانی نبوده و اینگونه اظهار نظر توهین امیز قابل گذشت و چشم پوشی نیست.

به گزارش آناج، حجت الاسلام رضوی نیا با اشاره به قصور و کوتاهی مسئولان درحادثه سیل اخیر که منجر به جان باختن جمعی از شهروندان شد ، خاطر نشان کرد: حادثه سیل یک اتفاق بسیار دردناک بود و در کنار تلاش جهاد گونه نیروهای امدادی ، متاسفانه در مدیریت این حادثه قصور فراوانی صورت گرفت و حضرت ایت الله شبستری در این خصوص تاکید داشتند 

امام جمعه گوگان با محکوم کردن اظهارات توهین آمیز فرماندار شهرستان آذرشهر گفت:  آقای فرماندار اینجا شهر شهیدان آیت الله غفاری و مدنی است و چاله میدان نیست که منتقدین را بی دین و میکروب و ضد انقلاب خطاب کنید.

امام جمعه گوگان با انتقاد از سکوت برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: مردم به امید این که بلند گوی مردم باشند به نمایندگان رای داده اند  تا درد مردم و مشکلات مردم منطقه را منعکس نمایند.

حجت الاسلام رضوی نیا تصریح کرد: مردم از نمایندگان مجلس بخاطر عدم پیگیری و توجه به مشکلات مدیریتی شهرستان و عدم اظهار نظر در این خصوص گله مند هستند .


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی