میزو پرو 7 دو صفحه نمایش خواهد داشت ؛ یکی در جلو و دیگری در پشت گوشی!

میزو پرو 7 دو صفحه نمایش خواهد داشت ؛ یکی در جلو و دیگری در پشت گوشی!

۰۳ تیر, ۱۳۹۶ /  238     

امروز تصاویری منتشر شد که در آن‌ها قاب پشتی گوشی میزو پرو 7 دیده می‌شود شایعات قبلی حاکی از به کارگیری دو صفحه نمایش در این گوشی بود حال با انتشار...

امروز تصاویری منتشر شد که در آن‌ها قاب پشتی گوشی میزو پرو 7 دیده می‌شود. شایعات قبلی حاکی از به کارگیری دو صفحه نمایش در این گوشی بود. حال با انتشار این تصویر به نظر می‌رسد شایعات پیرامون این موضوع واقعیت داشته است.

همانطور که مشاهده می‌کنید در این تصویر علاوه بر دوربین دوگانه، قسمتی از قاب پشتی از بخش‌های دیگر مجزا شده که به احتمال زیاد نمایشگر دوم گوشی در آن‌جا قرار خواهد گرفت.

پیش از این شاهد استفاده از دو صفحه نمایش در یک گوشی در پرچمداران سری وی ال جی بودیم. ولی در گوشی‌های سری وی هر دو صفحه نمایش در قاب جلویی گوشی و با فاصله کمی از یکدیگر قرار گرفته بودند ولی در میزو 7 پرو صفحه نمایش ثانویه در پشت گوشی دیده می‌شود.

خبرهای زیادی در مورد مشخصات این گوشی در دسترس نیست. ولی طبق شایعات میزو پرو 7 از پردازنده Helio X30 و دوربین دوگانه 12 مگاپیکسلی ساخت سونی بهره خواهد برد. با گذشت زمان خبرهای بیشتری راجع به این گوشی منتشر می‌شود. برای دنبال کردن این خبرها با دیجی‌رو همراه باشید.

به نظر شما استفاده از دو صفحه نمایش در گوشی (صفحه نمایش اصلی در جلو و صفحه نمایش ثانویه در عقب) طرح جالب و جذابی است؟! کاربرد آن در قاب پشتی گوشی چیست؟!

نظر دهید


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی