رویکرد دولت تدبیر و امید گسترش بسترهای فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه می باشد

۰۳ تیر, ۱۳۹۶ /  241     

به گزارش آناج از ارومیه،  هوشنگ عطاپور در سومین جلسه تخصصی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی در حوزه حجاب و عفاف که امروز در استانداری برگزار شد،...

به گزارش آناج از ارومیه،  هوشنگ عطاپور در سومین جلسه تخصصی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی در حوزه حجاب و عفاف که امروز در استانداری برگزار شد، گفت: دولت تدبیر و امید به عنوان دولت ارزشی ترویج و گسترش فرهنگ حجاب و عفاف را در برنامه های کاری خود دارد و تلاش دولتمردان نیز بر این است که زمینه های ترویج فرهنگ حجاب و عفاف را در جامعه بسط و گسترش دهند .

وی به برنامه های هفته ترویج حجاب و عفاف (17 تا 23 تیر) در استان اشاره و اظهار داشت: موضوع حجاب و عفاف موضوعی فرابخشی و فراقوه ای است لذا همه دستگاهها می بایست برای هر چه بهتر برگزار شدن برنامه های این هفته همت و مشارکت همه جانبه ای داشته باشند .

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان غربی افزود: امسال برای دومین سال برنامه های گرامیداشت هفته حجاب و عفاف اجرا می شود و امیدواریم با مشارکت دستگاههای مرتبط این برنامه ها با تنوع و بصورت گسترده اجرا شود.

برگزاری مراسم و تجمع در خصوص حجاب و عفاف، برگزاری نمایشگاههای مختلف، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ ادیان مختلف و جوانان با موضوع حجاب و عفاف و فضاسازی و تبلیغات منسجم در ادارات دولتی از جمله برنامه هایی است که در این جلسه در خصوص برگزاری آنها برنامه ریزی و پیشنهادات لازم برای اجرای برنامه های دیگر ارائه شد .


به نقل از:

نظر خود را با ما درمیان بگذارید:بنر تبلیغاتی